fbpx
Klima Alt Yapı2018-09-26T10:32:52+00:00

Klima Alt Yapı Hizmetleri

Klima ile iklimlendirme yapılacak mekanlarda ara tesisatların dışar’dan gitmesinden dolayı oluşan kötü görüntüyü engellemek ve temiz bir görüntü olması için klima dış ünite ile iç ünite arasındaki klima alt yapı tesisatını şap içine veya duvar içine gizlenerek montaja hazır hale getirilir.

Bu şekilde altyapı işlemleri genellikle inşa halinde veya yenileme sırasında rezidanslar, iş hanları, ev ve ofisler’de gerçekleştirilir.

Konusunda tecrübeli ekiplerimiz ile yerinde keşif hizmeti yapılarak mahal için en uygun klima sistemi ve kapasite belirlenerek tüm markalara uygun tesisat alt yapısı ve montajı gerçekleştirilir.

Yanlış veya bilinçsiz yapılan alt yapı hazırlama sonrası hat çevresinde terleme, kabarma veya rutubet meydana gelebilmektedir.

Bu nedenle firmamız  yapmış olduğu alt yapı hizmetlerinde, tüm malzemelerini kaliteli ve sertifikalı malzemelerden seçerek, uzmanlarımız tarafından titizlik ile montajı yapılmaktadır.

Alt yapı hizmetleriyle birlikte müşterilerimize fiyat-performans olarak optimum klimaların seçiminde ve tedariğin’de destek sağlamaktayız.

Nova İklimlendirme olarak elektrik tasarrufunuz ve soğutma alanınız en iyi şekilde hesaplanır ve sizlere sunulur.

Ortama en iyi şekilde ısıtma ve soğutma yapıcak cihazlarınızın seçiminde sizlere yardımcı olarak cihazlarınızı beraber seçmekteyiz.

Detaylı Bilgi ve Servis Hizmeti için Bize Ulaşabilirsiniz.