Bahçelievler Airfel Servisi olarak, bütün Airfel marka beyaz eşyalarınızın onarım ve bakımını yapmaktayız. 212 423 48 48 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Bahçelievler Airfel Klima Servisi

Airfel Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor saglayan cihazlardır.

Airfel Klimaların uzun vakit sorunsuz olarak kullanılabilmesi amacıyla bakımlarını derli toplu olarak eksper teknisyenler doğrulusunda yapılması gerekmektedir.

Bahçelievler Airfel Klima Bakımı

Bu bakımlar esnasında Airfel Klimanın iç hijyenikliği, fan ve pervanelerin hijyenikliği yapılmakta, cihazın bütün değerleri standartlara ideal olup olmadığı denetim edilmektedir.

Airfel Klima elektrik bağlantıları ve Airfel Klima Gazı denetim edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir.

Bahçelievler Airfel Klima Servisi doğrulusunda yapılacak derli toplu bakımlar yardımıyla hem klimanızın ömrü uzayacak, hemde %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Bahçelievler Airfel Klima Tamiri

Bahçelievler Airfel Servisi olarak Airfel Klimanızda ortaya gelen arızalarda 212 423 48 48 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

Servisimiz konusu ile ilgili eksper teknisyenlerimiz ile beraber adresinize gelerek lüzumlu kontorlleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra onarım vakitcini başlatacaktır.

Bahçelievler Airfel Servisi

Airfel Klima Arızaları

Airfel Klimanın derli toplu bakımları yapılmadığı taktirde; Airfel Klimanın Su Akıtması, Airfel Klimanın Soğutmaması,

Airfel Klimanın Sıcak Üflemesi, Airfel Klimanın Sesli Çalışması, Airfel Klimanın Hiç Çalışmaması, Airfel Klimanın

Isıtmaması, Airfel Klimanın Gazının Eksilmesi, Airfel Klimanın Sigortaları Attırması, Airfel Klimanın Çok Ses Yapması,

Airfel Klimanın Kumandasının Çalışmaması, Airfel Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi detaylı arızalara ortaya gelebilir.Airfel klima servisi

Bahçelievler Airfel Servisi olarak her türlü Airfel Klima Arızalarında 212 423 48 48 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirisiniz.

Yılların vermiş bulunduğu sektör deneyimi ve nitelikli işçilik prensibi ile BAHÇELİEVLER eyaletinde müşteri

merkezli çalışan firmamız bu tarafta süratle büyümüş ve edindiği pazar deneyimini nitelik artırım manasında

kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İstanbul çapında hizmet ağını genişletmiştir.

AİRFEL markasına ait bütün kombilerinizin servis hizmetiyle güler yüzlü ve itimat edilir hizmet zihniyetimız ile siz kıymetli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

BAHÇELİEVLER Teknik Servisi olarak bütün AİRFEL kombilerinizin bakım, onarımını, onarım, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en ideal fiyatlarda İstanbul içersinde hizmet veriyoruz.

Servisimiz, değişimin hep bir ismim önünde giderek İstanbul’un en başarılı servislerinden biri durumuna gelmiştir.

Hizmetine nitelik zihniyetindan taviz vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet zihniyeti kapsamında devam edecektir.