Bağcılar airfel servisi olarak sizlere kombi ve klima olmak üzere kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Yılların vermiş bulunduğu sektör deneyimi ve nitelikli işçilik prensibi ile BAĞCILAR eyaletinde müşteri merkezli

çalışan firmamız bu tarafta süratle büyümüş ve edindiği pazar deneyimini nitelik artırım manasında kullanmış,

sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İstanbul çapında hizmet ağını genişletmiştir.

AİRFEL markasına ait bütün klimalarınızın servis hizmetiyle güler yüzlü ve itimat edilir hizmet zihniyetimız ile siz kıymetli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

BAĞCILAR Teknik Servisi olarak bütün AİRFEL klimalarınızın bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en ideal fiyatlarda İstanbul içersinde hizmet veriyoruz.

Servisimiz, değişimin hep bir ismim önünde giderek İstanbul’un en başarılı servislerinden biri durumuna gelmiştir.Bağcılar airfel servisi

Hizmetine nitelik zihniyetindan taviz vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet zihniyeti kapsamında devam edecektir.

Bağcılar airfel servisi

Klima Teknik Servisi

Airfel Servis hizmetleri, klimalar amacıyla de mühimdir. Her aygıtta bulunduğu gibi klima cihazlarında da servis hizmetleri çok mühimdir.

Servis hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi, hizmet kategorisinde tecrübeli ve sertifikalı çalışma sistemi gerektirmektedir.

Yaz aylarında bir çok mekanda klima, mecburi cihazlar ortamında yer almaktadır.

Bu nedenle, bu gibi mekanlarda ortaya gelen klima arızaları, en kısa vakitte çözümlenmelidir.

Klima servisi hizmetleriyle yapılan bu hizmetler, sertifikalı ve tecrübeli çözümleri gerektirmektedir.

Yaza Girmeden Bakım Yaptırın

Airfel Klima bakımı senede bir kez yapılmalıdır. Bunun nedeni, bütün bir yaz hiç durmadan çalışması, bunun neticesinde çoğu parçanın deforme olmasıdır.

Filtre, polen ve toz temizliği, havadaki toz zerreciklerinin cihaza dolması ile ortaya gelmektedir. Bu tozlar, mekanizmayı sıkıştırmaktadır.Airfel Klima Servisi

Filtre, toz ve polen sorunu ile klimaların çalışma performansı yüzde yüz düşmektedir. Bu durumda, soğutma prosedürünün başarılı bir şekilde gerçekleşmesi amacıyla klimalar daha çok enerji tüketmeye başlamaktadır.

Yıllık bakım amacıyla müşteri hizmetlerimizi arayın, en kısa vakitte adresinize servis ekiplerimizi gönderelim.

Airfel Servis Hizmetinde Etkili Çözüm

Airfel Klima seçimi de çok mühimdir. Küçük mekanlar amacıyla büyük, büyük mekanlar amacıyla ufak klimalar, serinletme prosedürünü tam manası ile gerçekleştiremez.

Klima seçiminin gerçekleşmesinden sonra, bu klimaların tüketimini pratikleştiren servis hizmetleri de ihmal edilmemelidir.

Airfel Servisçi olmayan ve bu işi meslek edinmeyen şahıslara klima teslim etmek ciddi sorunları yanında getirmektedir. Bu nedenle, bu sektördeki en mühim konu, kalifiye elemandır.