Avcılar airfel servisi olarak istanbul bölgesinde klima ve kombi olmak üzere bulunan cihazlarınıza kaliteli ve kapsamlı bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Yılların vermiş bulunduğu sektör deneyimi ve nitelikli işçilik prensibi ile AVCILAR eyaletinde müşteri merkezli

çalışan firmamız bu tarafta süratle büyümüş ve edindiği pazar deneyimini nitelik artırım manasında kullanmış,

sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İstanbul çapında hizmet ağını genişletmiştir.

AİRFEL markasına ait bütün kombilerinizin servis hizmetiyle güler yüzlü ve itimat edilir hizmet zihniyetimız ile siz kıymetli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

AVCILAR Teknik Servisi olarak bütün AİRFEL kombilerinizin bakım, tamirını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en ideal fiyatlarda İstanbul içersinde hizmet veriyoruz.

Servisimiz, değişimin hep bir ismim önünde giderek İstanbul’un en başarılı servislerinden biri durumuna gelmiştir.Avcılar Airfel Servisi

Hizmetine nitelik zihniyetindan taviz vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet zihniyeti kapsamında devam edecektir.

AİRFEL Verimi Yükselten Kombi Servisi Hizmetleri

Bağımsız ısınma gerçekleştiren kombiler Ocak ve sıcak su bölümünde da ekonomik bir kullanım sağladığı amacıyla giderek çoğalan bir kullanıma sahiptir.

Cihazınızın ilk aldığınız günkü niteliğini sürdürebilmek adına nitelikli kombi servisi hizmetleri almanız gereklidir.

Montaj, bakım ve tamir çalışmaları altında cihazın çalışma verimini yükseltecek teknik destek alabilmek daha tasarruflu bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır.

Avcılar Airfel Servisi

Montajda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle cihazın mutfak ve banyoya yakın olması, enerji kullanımı bakımından tasarruflu kullanımlar sağlayacaktır.

Montaj yapılırken proje baz alınmalı ve ideal, dayanıklı bir duvara AİRFEL montaj yapılmalıdır.

Tesisat kombi montajından evvelce yapılır. Bu namacıyla montajda tesisata ideal işlemler gereklidir.

Cihaza ait baca seti kullanılmalıdır.

Harici baca taktığınızda ideal bir çalışma elde edilemez. Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerde ilgi edilmesi gereken değişik özellikler bulunuyor.

Neden Kombi Bakımı Yaptırılır?

İleride oluşması muhtemel arızaların önüne geçmek, daha sıhhatli bir çalışma sistemi elde etmek, enerji sarfiyatını

azaltmak, doğalgaz kaçaklarının önüne geçmek hedefi ile senede en az bir kez AİRFEL kombi bakımının yapılması gereklidir.

Cihazın bakımını ihmal ettiğinizde eviniz ısınmadığı gibi yüksek faturalar ile karşılaşmanızda mümkündür. Vaktinde yapılacak bakımlar ile faturalarınızda yüzde 30’lara çıkan rakamlarda tasarruflar elde edebilirsiniz.

AİRFEL Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kalorifer tesisatı ile arızalarla karşılaşabilirsiniz. Suyu ya da basıncı azalan AİRFEL kombiler güvence olarak çalışmaz.

Cihazınızda çalışmama bozukluğu bulunduğunda ilk olarak su basıncını denetim etmeniz gereklidir. Airfel Klima Servisi

Bunun yanısıra kombi sigortasının kapalı olup olmadığı, gaz vanasının kapalı olup olmadığı, cihazın ön panelinde yer alan yaz/ kış koordinat anahtarının istenilen koordinatda olup olmadığı da denetim edilmelidir.

Bunlara karşın cihazınız çalışmıyor ise kesinlikle AİRFEL teknik destek almanız gereklidir.

Bunların dışında cihazın çalışıyor ama AİRFEL peteklerde ısınmıyorsa, patlamalı yanıyor ise, sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor ise de kesinlikle AİRFEL teknik servis hizmetlerini talep etmeniz önerilir.

Avcılar Airfel Servisi