fbpx
Çamaşır Makinası2018-10-06T11:20:48+00:00

ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi servisi olarak sizlere arıza – bakım ve kurulum hizmetlerini sunan firmamız sunduğu hizmetlere 1 yıl garanti vermektedir.

Çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar her evde bulunduğu gibi teknolojinin ilerlermesi ile birlikte dijital ekran vb gibi bir çok ürün çıkmıştır.

Bu ürünler her ne kadar ilgi çekici ve daha güzel gözükse’de çok farklı arızaları teknoloji’si ile beraber bizlere getirmektedir.

Bizler’de bu teknolojiye ayak uydurarak sizlere kesin ve yerinde çözüm hizmeti sunmaktayız.

Hayatımız’da mecburi olarak kullandığımız bu cihazlara teknik olarak bilgili ve belgeli kişilerin müdehale etmesi gerekmektedir.

Firmamız bura’da devreye girerek sizlere eğitimli ve deneyimli kadrosu ile kaliteli ve uygun bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul (Avrupa) bölgesinde yaygın servis ağımız ile bütün marka ve modellere en iyi hizmet sunan nova teknik servis hizmetleri olarak çalışma saatleri içerisinde bizlere anlık ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Bakımı

Çamaşır makinenizin uzun yıllar boyunca dayanmasını istiyorsanız makinenizi çok özenle kullanmanız gerekir.

Çamaşırlar yıkandıktan sonra her defasında yıkama sonrasında makinenizin iç kazanını temiz bir bez ile kurutun. Kazanın içinde su kalmadığından emin olun. Çünkü kazanda sürekli biriken su küf oluşumuna neden olacaktır.

Yıkama işlemi biter bitmez makinenizin deterjan gözünü çıkarın ve artık deterjandan hazneyi arındırın ve hazneyi iyice kurulayın.

Makinenizin dış kısmını sabunlu ya da deterjanlı su ile sürekli silin ancak kurulamayı unutmayın.

Makinenizi kireçten korumak için 200 gram kadar limon tuzu ile makineniz boş bir şekilde en az 90 derecede makinenizi çalıştırın.

Son olarak firmamızın size sunduğu ilaç ile makinanızın detaylı bakımını gerçekleştire bilirsiniz.